Znalezienie idealnego stołu do jadalni to nie lada wyzwanie, zwłaszcza dla osób niezdecydowanych. Mimo wszystko można sobie z nim poradzić naprawdę bardzo dobrze, sugerując się pewnymi wskazówkami. Wybierając tego typu mebel, należy zwrócić uwagę na jego rozmiar, kształt, styl, a także materiał wykonania, który ma bezpośredni wpływ na żywotność. Najlepiej, aby było to drewno – jest solidne i trwałe, a co najważniejsze pasuje do każdego rodzaju wnętrz.

Oczywiście ważne jest również to, aby mebel spełniał potrzeby domowników, którzy na co dzień będą z niego korzystać. Stół to jeden z najważniejszych elementów wystroju jadalnia, dlatego jego odpowiedni wybór jest szczególnie istotny. Osobą, które cenią sobie luksus i elegancję na pewno spodobają się włoskie meble marki Cantiero, które robią bardzo dobre wrażenie.

Kilka słów o marce Cantiero

Cantiero to znana i ceniona wśród klientów z całego świata włoska marka, produkująca najwyższej jakości meble do domów oraz mieszkań. Jest uwielbiana przede wszystkim za poszanowanie tradycji i stawianie na ponadczasową elegancję. Tworzą ją najlepsi rzemieślnicy, którzy swoją pracę wykonują z ogromną pasją i oddaniem. To marka, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży, dzięki czemu świetnie utożsamia się z wymaganiami klientów. Jej symbolem jest piękno i perfekcja.

Jaki powinien być stół do jadalni?

Stół do jadalni musi mieć odpowiednie wymiary, aby spożywanie przy nim posiłków było wygodne – standardowa wysokość takiego mebla wynosi siedemdziesiąt pięć centymetrów. Jeśli, jednak chodzi o jego długość to powinna być dostosowana do ilości osób, które mają przy nim zasiadać. Oczywiście wymiary te mogą się nieco różnić, w zależności od kształtu stołu, który może być kwadratowy lub okrągły. Kolejną bardzo istotną kwestią jest trwałość i solidność mebla, które powinny być, jak najlepsze.

Drewniany stół jadalniany marki Cantiero – jakość i prestiż

Meble od Cantiero spełniają wysokie standardy, dlatego są najchętniej wybieranym wyposażeniem do luksusowych wnętrz. Łączą w sobie najwyższej jakości materiały – między innymi lite drewno i prestiż. Tworzy się je specjalną techniką, dzięki której w każdym szczególe są wręcz doskonałe.

Drewniany stół jadalniany zadba o subtelną, ponadczasową, a zarazem bardzo funkcjonalną przestrzeń. Stworzy idealne warunki do rodzinnych obiadów, jak i wystawnych przyjęć wśród najbliższych. To wspaniały i niezastąpiony mebel, który wpasuje się w klimat każdej jadalni.

Kwadratowy, czy okrągły stół do jadalni?

Tutaj dużo zależy od własnych preferencji, jak i stylu pomieszczenia. Kwadratowy stół jest bardziej nowoczesny, a nadaje się szczególnie do większych przestrzeni. Z kolei stół okrągły jest znacznie subtelniejszy, zajmuje mniej miejsca, a co najważniejsze można przy nim postawić nieparzystą liczbę krzeseł. Oczywiście tego typu meble w obu wydaniach są bardzo praktyczne i funkcjonalne, dlatego wybór między nimi należy tylko i wyłącznie do Ciebie.

Previous post Eleganckie meble do salonu i jadalni – poznaj ich urok
Next post Kupujemy stylowe akcesoria na biurko

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *