Jubileusz to wyjątkowa okrągła rocznica, której nie obchodzi się codziennie. Jest szczególną okazją do świętowania i uczczenia ważnych wydarzeń w życiu osobistym lub zawodowym – rocznicy ślubu, urodzin, bądź istnienia firmy. To także moment, który skłania nas do refleksji, wyrażenia wdzięczności, a co najważniejsze okazania radości z sukcesów, które udało nam się osiągnąć.

A, można go celebrować na wiele różnych sposobów, jednak ważne jest to, aby był niezapomniany. Prezent z tej okazji może być symboliczny lub indywidualnie dopasowany do osoby, czy też osób, które go obchodzą. W dalszej części artykułu znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Co kupić na jubileusz firmy?

Pomysłów na prezent z okazji jubileusz firmy nie brakuje, dlatego jest w czym wybierać. Mogą to być na przykład personalizowane upominki, na których znajduje się specjalny nadruk lub dedykacja. Dzięki nim osoba obdarowana poczuje się doceniona i zawsze będzie mile wspominać to, jakże wyjątkowe wydarzenie. Poniżej przedstawiamy, co kupić na 10 lecie firmy dla swoich pracowników.

Luksusowy barek na alkohol

To prezent, który zawsze dostarcza wiele radości. A to wszystko, dzięki temu, że jest estetyczny, a co najważniejsze bardzo przydatny. Docenią go nie tylko miłośnicy dobrych trunków, ale i również osoby, które cenią sobie piękne wnętrza. Barek na alkohol poza funkcją praktyczną, pełni także rolę dekoracyjną, a to oznacza, że urozmaica aranżację. Najlepiej sprawdzi się w salonie na komodzie.

Statuetki lub figurki

Figurka przedstawiająca uścisk dłoni to przepiękny podarunek, który jest wyrazem szacunku i potwierdzeniem dobrej współpracy. To także wyrażenie wdzięczności za trud pracy i zaangażowanie. Ma ona symboliczne znaczenie, dlatego świetnie nada się, jako prezent na jubileusz firmy. Figurki i statuetki są podarunkiem, który potrafi wyrazić więcej, niż tysiąc słów.

Jaki prezent wręczyć na jubileusz małżeństwa?

Jubileusz małżeństwa jest tak samo ważnym wydarzeniem, jak dziesiąta, czy też dwudziesta rocznica istnienia firmy. Z tego względu prezent na tą okazję nie może być przypadkowy, tylko dobrze przemyślany. Małżeństwo z wieloletnim stażem najbardziej ucieszy się z podarunku, który będzie przypominał o ich miłości i wspólnie spędzonych latach. A, co najważniejsze będzie on na co dzień uczestniczył w ich życiu. Mowa tutaj oczywiście o praktycznych prezentach – dekoracjach, które przy okazji ozdobią ich wnętrze.

Prestiżowe świece zapachowe

Doskonale odnajdą się w salonie, jadalni, a przede wszystkim w sypialni. Stworzą bardzo miłą i romantyczną atmosferę. Ponadto wzbogacą wystrój wnętrz, podkreślając jego wyjątkowość. Świece zapachowe to oryginalny, a zarazem niezwykle subtelny upominek, który w sam raz nadaje się na jubileusz małżeństwa. Przydaną do gustu nie tylko kobiecie, ale i również mężczyźnie.

Oryginalny zegar ścienny

To kolejny elegancki i praktyczny podarunek, który w pełni usatysfakcjonuje małżeństwo, obchodzące dwudziestą lub trzydziestą rocznicę ślubu. Urozmaici każdą pustą ścianę i pozwoli na odmierzanie czasu spędzonego razem. Najlepiej, aby miał wygrawerowane imiona obojga małżonków lub datę ślubu, by zakochani zawsze pamiętali o tym wyjątkowym wydarzeniu. Taki zegar ścienny to przepiękna pamiątka i oryginalny dodatek do wnętrz.

Obraz na ścianę

Kolejną propozycją na prezent z okazji jubileuszu małżeństwa jest obraz na ścianę. A dlaczego warto go wybrać? Ponieważ udekoruje dom lub mieszkanie, a także zadba o przyjazną atmosferę. Jest upominkiem, którego dwoje zakochanych ludzi nie odstawi do kąta, a powiesi go w honorowym miejscu. Warto, jednak aby dopasował się do gustu i stylu obojga małżonków, a dzięki temu będą zachwyceni.

Ramki na zdjęcia

Ciekawym prezentem, związanym z domem są także ramki na zdjęcia, w których małżonkowie mogą umieścić swoje, jak i bliskich fotografie. Taki upominek to elegancka pamiątka i oryginalna ozdoba, która udekoruje dom. Ramki na zdjęcia mogą być większe lub mniejsze, jednak najważniejsze jest to, aby były estetyczne. Świetnym wyborem są produkty takich marek, jak Cosi Tabellini – Art of Pewter, English Pewter Company, Bruno Costenaro, a także Zaramella Argenti.

Prezent na jubileusz zawodowy

Jeśli, jednak chodzi o prezent na jubileusz zawodowy to powinieneś wiedzieć, że musi być on związany z zainteresowaniami i preferencjami jubilata lub jego pracą. Powinno być to coś, co będzie przypominało mu o osiągnięciach zawodowych. Znalezienie idealnego podarunku wcale nie jest takie łatwe, jednak dzięki staraniom można zrobić to bez większych trudności. Oczywiście dobrym wyborem są też uniwersalne upominki, które sprawią radość każdemu jubilatowi.

Stylowe dekoracje wnętrz

Dekoracje wnętrz to upominki, które nadają się na wiele różnych okazji, w tym jubileusz zawodowy. Ich najbardziej istotną zaletą jest to, że potrafią zrobić dobre wrażenie, dlatego nikt nie przechodzi obok nich obojętnie. Potrafią znakomicie dopełnić każde wnętrze, idealnie dopasowując się do jego standardów. Do tych najpopularniejszych należą:

– donice ozdobne,
– świeczniki,
– figurki i rzeźby,
wazony,
– obrazy,
– lampy.

Dla osób, które cenią sobie jakość i prestiż polecamy produkty takich marek, jak Angeles Anglada, Baliccy Design, Antonio Crispo oraz Bruno Costenaro. Są one znane i cenione na całym świecie, dlatego cieszą niesłabnącym zainteresowaniem.

Jak dobrze zaplanować jubileusz?

Udany jubileusz to przede wszystkim taki, który zapewni wspaniałą zabawę, a co za tym idzie będzie niezapomniany. Aby właśnie taki był, należy go dobrze zaplanować. W tym celu trzeba pomyśleć nad miejscem, w którym ma się odbyć, listą gości, programem, a co najważniejsze upominkami lub nagrodami.

Każda jego część jest niezwykle istotna, dlatego należy się nad nią dobrze zastanowić. Jubileusz firmy, małżeństwa, czy też zawodowy to bardzo ważne wydarzenie, do którego trzeba się odpowiednio przygotować, a nie odkładać wszystkiego na ostatnią chwilę, czy też zdać się na przypadek.

Previous post Figurki dekoracyjne do salonu
Next post Podkładki na biurko – domowy gabinet

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *