Komoda to mebel, który świetnie odnajduje się w salonie i sypialni, dlatego jest podstawowym elementem wyposażenia tych pomieszczeń. Służy do przechowywania mniejszych i większych drobiazgów, a przy okazji pełni rolę dekoracyjną. Potrafi znakomicie dopełnić każdą aranżację, a także uczynić wnętrze bardziej praktycznym. Ale, co postawić na komodzie, aby ją ozdobić?

Możliwości jest naprawdę wiele, dlatego warto dobrze się zastanowić, aby w pełni je wykorzystać. To, jakie dekoracje zostaną na niej umieszczone w dużej mierze zależy od stylu wnętrza, a także pozostałego wyposażenia. Jednak są takie ozdoby, które dopasują się do każdej komody, bez względu na jej kolorystykę, czy też wykończenie. A my przedstawimy je poniżej. Możesz być pewien, że zrobią na Tobie ogromne wrażenie.

Dlaczego warto udekorować komodę?

Przede wszystkim dlatego, aby nadać jej zupełnie innego charakteru, podkreślając przy tym wszystkie jej walory. Aby jeszcze bardziej ją upiększyć, a zarazem idealnie wkomponować w pozostałe elementy wystroju. Komoda jest uważana za królową mebli, dlatego pod każdym względem musi być idealna. W tym przypadku ważny jest nie tylko jej odpowiedni wybór, ale i również właściwa dekoracja, dzięki której może zmienić się nie do poznania.

Co postawić na komodzie, aby była jeszcze piękniejsza?

Pytanie, co postawić na komodzie w salonie lub sypialni ma wiele odpowiedzi. Bowiem różnorodność dekoracji jest ogromna, dlatego każdy według własnego gustu może wybrać coś, co mu się naprawdę spodoba. Jedną z ciekawszych propozycji na udekorowanie tego mebla jest ekskluzywny zegar ceramiczny, który zachwyca niebywałą klasą i elegancją, a co najważniejsze ponadczasowym designem.

Oczywiście wart szczególnej uwagi jest również wazon z rafą koralową, który potrafi znakomicie współgrać z najnowszymi trendami. Poza ciekawym wykończeniem odznacza się również wysoką jakością i przepiękną formą. Nada się do każdego pomieszczenia i na każdą komodę, czego można być w stu procentach pewnym.

Innym pomysłem na udekorowanie komody jest także posąg Archanioła Michała, pięcioramienny świecznik, ramka do zdjęć oraz figura matki. Wszystkie te wyroby będą doskonale służyły jako dekoracje do nowoczesnego, jak i bardziej klasycznego wnętrza.

Oryginalne ozdoby i dekoracje na komodę

Co można jeszcze postawić na komodzie? Na pewno figurkę kobiety i mężczyzny z porcelany, podstawkę do wina, statuetkę zakochanych, świece zapachowe, wazon i wiele więcej. Wybór dekoracji, które świetnie ozdobią komodę jest naprawdę bardzo duży. A producentem, który oferuje najlepsze wyroby jest Angeles Anglada, Arnstadt Kristall, Authentic Models oraz Bragagnolo Argenti.

Nowoczesne, klasyczne, a może antyczne dekoracje?

Tutaj dużo zależy od własnych preferencji i upodobań. Bowiem, zarówno nowoczesne, klasyczne, jak i antyczne dekoracje to piękne i niezwykle modne wyroby, które śmiało można umieścić na każdej komodzie. Dzięki nim mebel nabierze zupełnie innego charakteru, a co najważniejsze nikt nie przejdzie obok niego obojętnie.

Jak jest różnica między szkłem a kryształem? Previous post Jaka jest różnica między szkłem a kryształem?
Next post Do jakiego ogrodu pasują kolumny dekoracyjne?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *