Wazon wykonany ze szkła to piękna i niezwykle zmysłowa dekoracja, która doskonale wypełni każdą pustą przestrzeń. Świetnie urozmaici nowoczesną, jak i klasyczną aranżację, dodając jej jeszcze większego uroku. Sprawi, że wnętrze stanie się bardziej przytulne i romantyczne, dlatego spędzanie w nim czasu będzie czystą przyjemnością. Tylko, gdzie postawić szklany wazon w salonie? Możliwości jest wiele, gdyż może on stanąć w każdym dowolnym miejscu. Trzeba jednak pamiętać, aby odpowiednio go wyeksponować.

Szklany wazon – subtelna dekoracja do każdego wnętrza

Wazon ze szkła to idealne uzupełnienie każdej aranżacji, bez względu na jej charakter. To także sposób na piękne i eleganckie wnętrze, w którym będzie dominowała przede wszystkim naturalność. Jest to bardzo subtelna dekoracja, która ma niewielkie rozmiary, a w kwestii stylistyki potrafi zdziałać naprawdę wiele dobrego. Najlepszymi producentami, którzy oferują wysokiej jakości szklane wazony są Astra Argenti, Wave Murano Glass, NasonMoretti, a także iMuranesi.

Gdzie postawić szklany wazon w salonie? Gdzie postawić szklany wazon w salonie? Gdzie postawić szklany wazon w salonie?

Gdzie postawić szklany wazon w salonie?

Jeśli zastanawiasz się, gdzie postawić szklany wazon w salonie to mamy dla Ciebie kilka propozycji. Możesz umieścić go na stoliku przed lub obok kanapy, a także na komodzie. Tego typu dekoracja świetnie sprawdzi się również na półce, a w przypadku większych wazonów, nawet na podłodze. Szklany wazon może znajdować się także na parapecie, konsoli lub w kilku innych miejscach. Możliwości nie brakuje, dlatego z jego odpowiednim umiejscowieniem nie powinno być problemu.

Jakie kwiaty wstawić do szklanego wazonu?

W szklanym wazonie praktycznie wszystkie kwiaty efektywnie się prezentują, dlatego jest tak chętnie wybierany. Jednak najlepiej wyglądają w nim storczyki, goździki, liliowce oraz złocień. Oczywiście, można do niego wsadzić nie tylko żywe, ale i również sztuczne kwiaty, które jeszcze dłużej będą zdobiły wnętrze. Szklany wazon w salonie to doskonały pomysł, który z całą pewnością warto wykorzystać.

Gdzie postawić model statku w domu? Previous post Gdzie postawić model statku w domu?
Next post Meble z drewna – styl na lata

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *